Редакція пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям і іншим зацікавленим особам взяти участь в міжнародних науково-практичних конференціях. Тематика заходів охоплює всі галузі науки. Конференції проходять у дистанційному режимі в різних містах України.
 
За підсумками кожної конференції обов'язково видається збірник матеріалів. Здійснюється розсилка обов'язкових примірників збірників до Книжкової палати і найбільших бібліотек України. Крім того, всі матеріали конференцій розміщуються в електронному вигляді на нашому сайті.
 
Кожен учасник конференції може отримати іменний сертифікат затвердженої форми.
 
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 567 від 24 липня 2013 р апробація матеріалів дисертації на наукових конференціях, конгресах, симпозіумах, семінарах, школах і т. д. є обов'язковою (п. 12 Постанови).

Взяти участь в конференції

Запрошуємо взяти участь в науковій конференції для аспірантів, студентів, здобувачів, докторантів, наукових керівників, молодих вчених. Конференції проходять в дистанційній формі в різних містах України: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Миколаїв, Одеса, Острог, Полтава, Харків, Хмельницький, Чернігів, Чернівці.